logo
Servet Çelik Yazılım Geliştirme adı altında bulunan teknik ekibimizle birlikte her alanda olduğu gibi Web Tasarım kısmında da sektöre imzamızı silinmez harflerle atarak tüm tasarım fikirlerini belirli bir estetik çerçeve içerisinde tutar ve sizlere sunarız.

Mobil Pazarlama

Tıklama Başına Ödeme (PPC) Yönetimi

Dönüşüm Oranı Optimizasyonu

Eposta pazarlama

Çevrimiçi Durum Analizi

Bizimle İletişime Geçin
Gün geçtikçe gelişen teknoloji akımına biz de Servet Çelik ve Ekibi olarak katılarak zamanla geleneksel medya pazarlamasına göre daha etkili, avantajlı ve tercih edilir olan dijital pazarlama kısmında etkinlikler sürdürmekteyiz.

+905551050190

info@servetcelik.net

Zafer Mah. Doğan Araslı Blv. No : 97- 99 D: 17 NCadde Business Esenyurt / İSTANBUL

0555 105 01 90

Zafer Mah. Doğan Araslı Blv. No : 97- 99 D: 17 NCadde Business

Top

Servet Çelik Kimdir

Sç Yazılım / Servet Çelik Kimdir

SERVET ÇELİK KİMDİR?

Software Devloper 2000 yılında İstanbul’un Fatih ilçesinde dünyaya gelen Servet Çelik, 2019 yılında Web ve Yazılım alanında önce müşteri standartlarını ve titizliği göz önünde bulundurarak sağlam adımlarla sektöre ilk adımını attı. Müşteri memnuniyeti ve plancılığı kendisine ilke edinmiş olan Servet Çelik, Web Tasarım ve Geliştirme bölümünde kariyerinin ilk çalışmalarını yapmadan önce kendi alanı dışında kalan Sosyal Güvenlik kurumunda da çalışarak deneyim elde etmiştir. Sadece tek kategoride bağımlı kalmayıp Network’ünü sürekli geliştirerek Web Düzenleme’nin dışında birçok alanda deneyim kazanıp kalite ve hizmet konusundaki kurallarıyla birlikte sektöre özgüvenli ve donanımlı bir şekilde sağlam adımlarla giriş yapmıştır. Güçlü bir geçmiş oluşturduktan sonra ise ALS Mekanik Taahhüt ve Ticaret A.Ş’de Web Geliştirici olarak sektördeki imzasını sürdürmüştür.

Software Devloper<br /> Servet Çelik Yazılım Geliştirme adı altında bulunan teknik ekibimizle birlikte her alanda olduğu gibi Web Tasarım kısmında da sektöre imzamızı silinmez harflerle atarak tüm tasarım fikirlerini belirli bir estetik çerçeve içerisinde tutar ve sizlere sunarız.

Servet çelik hakkında

Web geliştirici ve Web tasarımı konularında güçlü bir etki bırakan Servet Çelik, kişisel bilgisayarlarda yer alan sistemsel sorunlarla da bilgisayarda ne kadar hakim olduğunu kanıtlamış oldu. 2020 Ocak ayı itibariyle de bilgisayar alanında oldukça sağlam bir adım olacak Hekimoğlu Nakliyat Ltd. Şti. Kurumsal Firmasının ilgili Web sayfasındaki detaylarını düzenleyerek, Web sitesinin ayrıca tasarımının yapımını üstlendi. Web sitesi düzenlemesi ve SEO işlerinin düzenlenmesi konusunda deneyim sahibi olan Servet Çelik, Web Programcılığı, İş sağlığı ve Güvenliği alanlarında sertifikaları mevcut. Bilgisayar programlama, Veritabanı Yönetimi, Animasyon, SQL, Yazılım, Araçlar ve Teknoloji, Flash, Google Adwords, ASP.NET MVC, JAVASCRİPT, HTML, PHP gibi birçok alanda kendini geliştirdi. Sertifikaların yanında kendini geliştirdiği internet programları ve yazılımları sayesinde bu kadar az bir zamanda oldukça sağlam ve kaliteli adımlar atarak, hızla yükseldi. Servet Çelik, programcılık alanında yaptığı çalışmalarla işinin hakkını veriyor ve gün geçtikçe işlerdeki adımları sağlam ve istikrarlı olmaya devam ediyor.

YAZILIM

Yazılım konusunda olan sorunların tespitin belirlenmesi ve çözülmesi konularında kısa sürede geri dönüşler sağlayan Servet Çelik, farklı alanlardaki deneyimlerini ve birikimlerini aktarma konusunda cimri davranmıyor. Bu konuda Servet Çelik, yazılım itibariyle müşterilerine gerekli imkanlara ve hizmetlere ulaşmasını sağlıyor. Sektörel bazda çevrimiçi iletişimi kolaylaştırmaya yarayan bir üslup ile danışanlarına hizmete vermeyi kendine amaç edinmiş olan bu kurumsal kuruluş, yapı itibariyle de en açık ve en yarayışlı biçimde yardımcı oluyor. Yazılım konusunda deneyim alanlarının fazla olması itibariyle, yazılımsal herhangi bir problem oluştuğunda en dipten sorunları çözüyor. Kullanılan gereksinimlerin sorunu hızlıca yakalayıp bulması ve halledilmesi için gerekli çalışmaların hemen başlatılması konusunda hizmet veren Servet Çelik, müşterilerine yardımcı olma konusunda gerekli birikime sahiptir.

İşletmenizi Google Taşıyın

Web siteniz çekici görünmüyorsa veya eski görünüyorsa, izleyicileriniz işletmeniz hakkında hemen olumsuz bir izlenime sahip olacaktır. Web sitenizi çekici bulmazlar, bu da onları sayfanızdan uzaklaştırır. Bir rakibin sayfası için sayfanızdan ayrılacakları için potansiyel müşterileri kaçıracaksınız.

 

Web tasarımı, hedef kitlenizin markanızı nasıl algıladığını etkilediği için önemlidir. Onlar üzerinde yarattığınız izlenim, onların sayfanızda kalmasını ve işletmeniz hakkında bilgi edinmesini sağlayabilir veya sayfanızdan ayrılıp bir rakibe dönüşebilir. İyi bir web tasarımı, potansiyel müşterilerinizi sayfanızda tutmanıza yardımcı olur. Modern tasarımlarla beraber iş dünyasına daha kolay adapte olmak istiyorsanız servetcelik.net sizleri bu inanılmaz deneyimleri sunuyor.

İnsanlar, web sitenize bakarak onlara nasıl davranacağınızı yargılayabilir. Tasarımınız, hedef kitlenizi nasıl gördüğünüz konusunda onlara fikir verir. Web sitenizin tasarımına herhangi bir çaba göstermezseniz, izleyicileriniz onlara yardım etmek için çaba göstermeyeceğinizi bilir.

× Whatsapp Destek