logo
Servet Çelik Yazılım Geliştirme adı altında bulunan teknik ekibimizle birlikte her alanda olduğu gibi Web Tasarım kısmında da sektöre imzamızı silinmez harflerle atarak tüm tasarım fikirlerini belirli bir estetik çerçeve içerisinde tutar ve sizlere sunarız.

Mobil Pazarlama

Tıklama Başına Ödeme (PPC) Yönetimi

Dönüşüm Oranı Optimizasyonu

Eposta pazarlama

Çevrimiçi Durum Analizi

Bizimle İletişime Geçin
Gün geçtikçe gelişen teknoloji akımına biz de Servet Çelik ve Ekibi olarak katılarak zamanla geleneksel medya pazarlamasına göre daha etkili, avantajlı ve tercih edilir olan dijital pazarlama kısmında etkinlikler sürdürmekteyiz.

+905551050190

info@servetcelik.net

Zafer Mah. Doğan Araslı Blv. No : 97- 99 D: 17 NCadde Business Esenyurt / İSTANBUL

0555 105 01 90

Zafer Mah. Doğan Araslı Blv. No : 97- 99 D: 17 NCadde Business

Top

Dijital Pazarlama

Dijital Pazarlama

Kaliteli bir içeriğiniz varsa bunu kalitesiz veya sürekli olarak sorunlar çıkartan bir site üzerinden satmak istemezsiniz.

Dijital Pazarlama

Sunulan imkanların daha geniş kitlelere yayılmasını ve daha geniş topluluğa kendinden bahsettirmek isterseniz, servetcelik.net sayesinde iş dünyasında teknoloji imkanlarından faydalanarak ilerleyebilirsiniz. E -ticaret konusunda pazarlama bileşenlerini kapsayan fikirleri ile dünyaya isminizi duyurmak artık oldukça kolay. Dijital pazarlama imkanlarının yanında arama motoru optimizasyonu hizmetlerini de sizin için düzenleyecek. Medyatik olarak dış yapılarla uzantılı pazarlama konusunda etkili bir site yaratılması, dış dünyayla kendi markanızı tanıştırmak için büyük bir yatırım olacak. Çevrimiçi pazarlama konusunda deneyimli ellerdesiniz. Markanızın başlangıcından itibariyle tüm adımlarda sizinle beraber olarak hem sitenizin oluşturulmasında hem de e-ticaret olanaklarından faydalanmanızı sağlar.

Daha Fazlası

Dijital pazarlama, bir elektronik cihazı veya interneti kullanan tüm pazarlama çabalarını kapsar. İşletmeler, mevcut ve potansiyel müşterilerle bağlantı kurmak için arama motorları, sosyal medya, e-posta ve diğer web siteleri gibi dijital kanalları kullanır. Geleneksel pazarlama basılı reklamlarda, telefonla iletişimde veya fiziksel pazarlamada var olabilirken, dijital pazarlama elektronik ve çevrimiçi olarak gerçekleşebilir. Bu, e-posta, video, sosyal medya veya web sitesi tabanlı pazarlama fırsatları da dahil olmak üzere markalar için bir dizi sonsuz olasılık olduğu anlamına gelir.

Bu aşamada dijital pazarlama, işletmeniz ve marka bilinirliğiniz için hayati önem taşır. Her markanın bir web sitesi var gibi görünüyor. Ve yoksa, en azından bir sosyal medya varlıkları veya dijital reklam stratejileri var. Dijital içerik ve pazarlama o kadar yaygın ki tüketiciler artık markaları öğrenmenin bir yolu olarak bunu bekliyor ve güveniyor.

 

Uzun lafın kısası, bir işletme sahibi olarak rekabet edebilmek için dijital pazarlamanın bazı yönlerini kucaklamanız gerekir. Dijital pazarlamanın markanızla ilişkili pek çok seçeneği ve stratejileri yaratıcı bir şekilde size sunar.

Her bütçeye uygun çeşitli pazarlama taktikleri

Her bütçeye uygun çeşitli pazarlama taktikleri deneyebileceğiniz anlamına gelen bu durumdan hemen faydalanabilirsiniz. Dijital pazarlama ile, kampanyalarınızın başarısını sitenize taşıyabilir ve bir ilan panosu veya basılı reklam gibi geleneksel bir promosyon içeriğindense daha fazla bilinirlik için analitik gösterge tabloları gibi araçlarıyla size sitenizdeki gelen insanların size daha çok ulaşmasını sağlamak için kullanabilirsiniz. İçerik pazarlamak ve içeriğinizi satmak istiyorsanız, büyük şirket olabilme yolunda sizlere yardımcı olan servetcelik.net, dijitalde daha fazla duyulmanızda yardımcı olur.

Çoğu çevrimdışı pazarlama çabasının aksine, dijital pazarlama, pazarlamacıların gerçek zamanlı olarak doğru sonuçları görmesine olanak tanır. Bir gazeteye ilan verdiyseniz, o sayfaya kaç kişinin aklını çevirdiğini ve reklamınıza dikkat çektiğini tahmin etmenin ne kadar zor olduğunu anlayabilirsiniz. Bu reklamın herhangi bir satıştan sorumlu olup olmadığını bilmenin kesin bir yolu yok.

 

Öte yandan, dijital pazarlama ile pazarlama çabalarınızın hemen hemen her yönünün yatırım getirisini ölçebilirsiniz.

Bir etkili dijital pazarlama stratejisi doğru araçları ve teknolojileri ile bir araya getirebilme özelliğine sahiptir.

Eğer tüm satış iş ile bir müşterinin ilk dijital temas noktası için geri takip etme imkânı vermektedir. Yani site sahipleri ile site içine trafikte olan kişilerce bir iletişim söz konusu olur.

İnsanların ürününüzü araştırma ve satın alma şeklindeki eğilimleri belirlemenize olanak tanıyarak pazarlama stratejinizin hangi bölümlerinin daha fazla ilgiyi hak ettiği ve satış döngünüzün hangi bölümlerinin iyileştirilmesi gerektiği konusunda daha bilinçli kararlar vermenize yardımcı olan stratejileri sizlere sunuyoruz.

Çalışmalarımız & Referanslarımız

Web tasarımınızı işletmenizin dijital yüzü olarak düşünün. Birisi fiziksel konumunuza girse, onları selamlamak ve hoş karşılandığını hissettirmek için samimi bir yüz istemez miydiniz?

Sayfanızın Ne Kadar İyi Optimize Edildiğini Görün
SEO Puanınız?

    × Whatsapp Destek